JAMPS En las redes sociales

Kayan Yazı HTML Kodu
Okunma 8285
Yorumlar 0
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Aşağıdan Yukarıya Kayan Yazı İçin Html Kodu
Kod:
<marquee align="middle" scrollamount="1" height="30" width="100%" direction="up"scrolldelay="1">YAZINIZ BURAYA</marquee>

Yukarıdan Aşağıya Kayan Yazı İçin Html Kodu
Kod:
<marquee align="middle" scrollamount="1" height="30" width="100%" direction="down"scrolldelay="1">YAZINIZ BURAYA</marquee>

Sağdan Sola ve Soldan Sağa Kayan Yazı İçin Html Kodu
Kod:
<marquee behavior=alternate>YAZINIZ BURAYA</marquee>

Soldan Sağa Doğru Kayan Yazı Html Kodu
Kod:
<marquee direction="right" scrollamount="2" scrolldelay="20">Yazıyı Buraya Yaz</marquee>

Sağdan Sola Doğru Kayan Yazı Ekleme Html Kodu
Kod:
<marquee direction=right>YAZINIZ BURAYA</marquee>

Sağdan Sola Doğru Kayan Yazı Ekleme Kodu - Sağa Kayan Yazı Kodu - Sitenize Sağa Doğru Kayan Yazı Ekle - Sağa Kayan Yazı Eklemek istiyorum - Sağa Kayan Yazı Nasıl Eklerim - Kod - Kodlar - Kayan Yazı Kodu Soldan Sağa Doğru Kayan Yazı Ekleme Kodu - Soldan Sağa Nasıl Yazı Eklerim - Soldan Sağa Kayan Yazı Html Kodu Ekleme - Kayan Yazı Ekleme Kodu - Soldan Sağa Kayan Yazıyı Eklemek İçin Hangi Kod Lazım Kayan yazı kodu - Sağa ve sola kayan yazı - her iki tarafa doğru kayan yazı kodu - Kod - Kodlar - html kodları - bir o rafa bir bu tarafa kayan yazı - yazıyı kaydırma kodu - Yukarıdan Aşağı Doğru Kayan Yazı Kodu - Yukarıdan Aşağı Kayan yaızyı Nasıl Eklerim - Yukarıdan Aşağı Kayan Yazı Eklemek İstiyorum - Siteme Yukarıdan Aşağı Kayan Yazı Ekleyemiyorum- Kodlar - Html Kodu - Kod Aşağıdan Yukarı Doğru Kayan Yazı Ekleme Kodu - Aşağıdan Yukarı Kayan Yazı ekle - Kayan Yazı Ekle - Kayan Yazı Ekleme Html Kodu - Siteme Aşağıdan Yukarı Kayan Yazı Nasıl Eklerim - Aşağıdan Yukarı Kayan Yazının Hızını Nasıl Ayarlarım - Kodlar - Html Kodu - Kod Ekleme - Aşağıdan Yukarı Kayan Yazı Kodu Nasıl Yazılır
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi